Ostutingimused

Tellimine E-poest

Enne tellimust tutvu tellimis-, maksmis- ja tagastamisjuhendiga.

Tellimused võetakse vastu ööpäevaringselt. Tellimuse sooritamiseks valige ostuks pakutav “proovipakk”. Palun jälgige ekraanile ilmuvaid juhiseid. Tellimuse sooritamisel küsime vaid neid andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks ja kohale toimetamiseks. Tellimuse vormistamiseks valige makseviis. Kinnitage tellimus.

Teie tellimuse vormistamisel väljastatakse e-maili teel tellimuse kinnitus. Tellimuse kinnituses on ära toodud nii tellitud tooted kui ka Sinu kontaktandmed koos tellimuse sihtkoha andmetega. Vastavalt teie poolt valitud makseviisile saate tasuda kauba eest mõne meie E-poe pangalingi kaudu. Tellimus tarnitakse 48 tunni jooksul pärast tellimuse esitamist.

Tellimuse eest tasumine E-poes (makseviisid)

Tellimuse kinnitus väljastatakse süsteemi poolt automaatselt peale tellimuse sooritamist. Tellimuse kinnitus ei tähenda, et tellimus on välja saadetud, vaid et tellimus on vastu võetud ja ootab tasumiskinnitust. Kui kinnitust ei tule 1 tunni jooksul tellimuse vormistamisest, palun võta meiega ühendust [email protected] või +372 666 2 777. Võimalik, et Sinu poolt sisestatud e-maili aadress ei ole korrektne, e-postkasti maht on ületatud või e-kiri on jäänud kinni spämmifiltrisse.

Maksmine internetipangas käib koostöös Maksekeskusega, mis võimaldab lihtsalt ja turvaliselt maksta oma Intereneti kaudu tehtud ostude eest.  Sind suunatakse leheküljele, kus Sa saad valida oma panga ja maksta tellimuse eest Sulle sobiva pangalingi kaudu.

Tellimus võetakse töösse ja hakatakse täitma pärast tellimuse eest tasumisele kuuluva summa laekumist meie arvelduskontole. Kõik veebipoes olevad hinnad sisaldavad käibemaksu 20%.

Arve soovi korral palume Teil ühendust võtta meiliaadressil [email protected], edastades andmed, kelle nimele arvet soovite.

Tellimuse kohaletoimetamine

Pärast tellimuse valmimist komplekteerib CollectNet tellimuse ning toimetab selle kohale valitud CollectNet pakiautomaati. Tellimuse kohaletoimetamine toimub 1-2 päeva jooksul pärast tellimuse kinnituse saabumist teie meilile. Viivitusteta kohaletoimetamiseks tuleb olla hoolas ning tellimuse vormistamisel esitada kohaletoimetamise andmete sisestamisel tõele vastavad ning kehtivad andmed.

CollectNet ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui viibimine on tingitud asjaoludest, mida CollectNet ei saanud mõjutada ega ette näha.

Tagastamine

Pärast tellimuse kättesaamist on Tarbijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda põhjust avaldamata 14 päeva jooksul.

Kauba tagastamise soovist tuleb teatada meiliaadressile [email protected]

Tarbija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud CollectNet pakiautomaadis.

14-päevane taganemisõigus ei kehti kauba puhul (VÕS § 53 lg 4).

Privaatsus

Käsitleme isikuandmeid konfidentsiaalsena ja avaldame kolmandale osapoolele vaid juhul, kui see on vajalik kauba kohale toimetamiseks või seadusega ettenähtud juhul. Juhul kui tellimisel tekib mingi tõrge või vajad tellimisel lisainformatsiooni, saab küsimuse või tellimuse esitada ka e-maili teel. Võta ühendust aadressil [email protected]

Lisainfo

Küsimuste ja ettepanekutega võib meie poole alati pöörduda: [email protected]

Mõnusale e-tarbimisele teed rajades,
Sinu CollectNet